Sala

W dobrym smaku

Dysponujemy przestronną salą bankietową z parkietem tanecznym i wydzieloną, mniejszą salą, umożliwiającą przeprowadzenie pokazów, szkoleń biznesowych lub innych imprez o bardziej kameralnym charakterze. Jesteśmy w stanie organizować imprezy na około 160 osób.

Zapewniamy smaczną, tradycyjną  polską kuchnię z możliwością wyboru dań z innych kuchni świata. Menu ustalane jest starannie dla każdego klienta indywidualnie, co pozwala przygotować posiłki zgodnie z Państwa życzeniem, zaspokajając nawet najbardziej wymagające gusta. Elegancko podane potrawy zadowola wszystkich uczestników imprezy.
Długoletnie doświadczenie naszego zespołu w pracy z wymagającą klientelą gwarantuje nie tylko najwyższą jakość obsługi, ale również zapewnienie doskonałego klimatu w zależności od charakteru wydarzenia. Jesteśmy dumni z możliwości zapewnienia pełnej satysfakcji każdemu z naszych gości.

Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia. Dołożymy wszelkich starań, aby każdą imprezę dostosować do Państwa indywidualnych oczekiwań.

Przestronna, klimatyzowana sala restauracyjna na każdą okazję do 170 osób.

Obejrzyj naszą salę